СТОVIVAT
(096) 303-97-67
(063) 187-48-84
(044) 587-52-37

Електрика та комп’ютерна діагностика

Головна - СТО Віват / Електрика та комп’ютерна діагностика

 

СТО "ВІВАТ" надає послуги з ремонту та діагностики автоелектрики:

Наш час висуває свої вимоги до питання діагностики несправностей. Зараз зробити точний прогноз і визначити технічні несправності дозволяють комп'ютерні технології.

Для об'єктивної оцінки стану двигуна і можливої ​​поломки потрібно високоточне спеціалізоване обладнання, яке дозволить з дуже високою точністю зняти діагностичні показники і порівняти їх з нормами. Також дуже велике значення має кваліфікація фахівця. У нашому автосервісі ви отримаєте консультацію від висококласних фахівців.

Маючи в своєму розпорядженні велику інструментально-діагностичну базу, ми беремося за роботи будь-якої складності. Навіть ті, від яких відмовилися інші майстри. Ми пропонуємо якісний сервіс за помірну плату, оскільки ставимо на перше місце лояльність наших клієнтів. Будемо раді бачити вас в нашому автосервісі.

Ремонт електропроводки включає в себе кілька етапів.

Перед ремонтом необхідно визначити причину несправності електропроводки автомобіля. Проводиться діагностика електрообладнання. Наші фахівці можуть швидко визначити причину несправності і за короткий термін повернути працездатність вашого автомобіля.

В основному, з ладу виходить електронна система управління двигуном, також стартер, генератор або система запалювання. Ми проводимо діагностику і ремонт вентиляційних систем, систем опалення та кондиціонування двигуна. Найчастіше несправними можуть бути освітлювальні прилади автомобіля.

Перелік робіт:

  • комп'ютерна діагностика електропроводки автомобіля;
  • ремонт проводки автомобіля;
  • ремонт і заміна стартера;
  • ремонт і заміна генератора;
  • установка і обслуговування системи підігріву Webasto;
  • діагностика і ремонт блоку управління двигуна;
  • виявлення і заміна несправних датчиків;
  • підключення додаткового електроустаткування.

Також на нашій СТО використовується офіційний діагностичний комп'ютер Mercedes Star Diagnosis SD CONNECT COMPACT 4 (оновлення модельного ряду на 2017 рік).

Зв’яжіться
з нами