VIVAT АВТОСЕРВІС
(096) 303-97-67
(063) 187-48-84
(044) 587-52-37

Малярні роботи

Головна - СТО Віват / Малярні роботи

Фарбування авто - це спосіб відновлення базового покриття автомобіля. Існує 2 основних види: локальне і повне фарбування машини. Локальне нанесення фарби дозволяє відновити оригінальний вид окремих деталей авто завдяки комп'ютерному підбору кольору. Повне фарбування включає заміну старого покриття оновленим з покращеними загальними властивостями, захисними властивостями і параметрами передачі кольору.

Причини для фарбування

Експлуатація автомобіля на вітчизняних дорогах сприяє швидкому зносу лакофарбового покриття внаслідок пошкодження гравієм, щебенем, хімією під час обробки доріг від снігу і т.д. Крім того, базове покриття має схильність до вигоряння на сонці і вимивання в результаті частих відвідувань автомийок. Пофарбувати автомобіль буде необхідно і в разі потрапляння в ДТП з пошкодженням окремих елементів кузова, або відразу декількох деталей.

Технологія

Автомобільне фарбування включає проведення робіт в кілька етапів:

 1. Підготовка деталей кузова: рихтування, видалення вм'ятин, очищення від бруду.
 2. У випадку з локальним фарбуванням, здійснюється комп'ютерний підбір кольору.
 3. Видаляється старе покриття.
 4. Якщо під фарбою виявлена ​​іржа, місце обробляється антикорозійними засобами.
 5. Чистий метал обробляється ґрунтовкою для поліпшення зчіпних якостей фарбування в результаті знежирення.
 6. Якщо на кузові залишилися незначні розбіжності, щілини, або подряпини, вони закладаються автошпатльовкою.
 7. Після висихання, деталь шліфується для видалення надлишків матеріалу і вирівнювання місця обробки.
 8. Далі за допомогою фарбопульта наноситися покриття із суворим дотриманням товщини шару.
 9. Після висихання, наноситися захисний шар лаку.
 10. На останньому етапі елементи кузова поліруються для додання блиску.

 

Кому і коли потрібно фарбувати автомобіль

Відновлення лакофарбового покриття рекомендується в разі помутніння кольору, появи іржі, виникнення подряпин або в результаті усунення дефектів на кузовних деталях авто. Повне або локальне фарбування так само підвищить вартість транспортного засобу в разі продажу. Презентабельний зовнішній вигляд є обов'язковою умовою для того, щоб підкреслити статус підприємців, власників високих посад або автовласників, які завжди стежать за станом своєї машини.

Матеріали та обладнання

Для виконання фарбування авто і досягнення максимального ефекту кращим варіантом буде застосування фарбопультів з нагнітальними баками, інфрачервоних сушок, і абразивних матеріалів для обробки, шліфування та полірування поверхні. Кращими емалями на сьогоднішній день вважаються торгові марки: Dupont, Duxone, Mobihel, R-M. Комп'ютерний підбір правильної рецептури змішування фарб для досягнення бажаного кольору найбільш ефективно досягається системами: Mobihel, R-M DIAMONT і Dupont Centary.

Фарбування ціна

Вартість фарбування авто залежить від багатьох критеріїв: використання професійного обладнання, якісно облаштованих камер і малярських цехів, досвіду маляра, ціни витратних матеріалів. Для того, щоб забезпечити максимально ефективний результат і довговічність покриття, не варто спокушатися на низькі ціни фарбування авто. Але незважаючи на те, що ми працюємо професійно і даємо гарантію якості, наші ціни на фарбування машини не захмарні і є прийнятними.

Тривалість експлуатації

Термін служби лакофарбового покриття залежить від багатьох критеріїв: від якості матеріалів і досвіду майстра до дотримання всіх умов експлуатації. При низькій якості матеріалів, максимальний термін користування - 5 років, для якісної роботи ефект нового авто може протриматися не менше 15 років.

Остерігайтеся

При пошуку автомайстерні для проведення малярних робіт, слід остерігатися:

 1. Не досвідчених майстрів. Професіонал завжди знає нюанси нанесення покриття, термін висихання, умови використання обладнання і вимоги для нанесення емалі. Зв'язавшись з дилетантом, ви можете зіткнутися з ситуацією, коли вже через місяць у вас буде відвалюватися фарба шматками навіть без значних зовнішніх впливів.
 2. Використання дешевих матеріалів. Багато станцій прагнуть отримати максимальний дохід за рахунок використання неякісних китайських емалей або порошків. Такий підхід не дасть бажаного результату навіть при чіткому дотриманні всієї технології нанесення лакофарбового покриття.

Наші рекомендації

Для нового авто: при митті, чищенні і поліруванні поверхні використовуйте щадні професійні засоби і матеріали. Найкращим варіантом буде регулярне миття на автомийці.

Авто з пробігом: для відновлення презентабельного вигляду раз на 1-3 роки можна проводити безабразивне захисне полірування. Якщо ж виникла необхідність локального фарбування, колір слід підбирати тільки за допомогою комп'ютерних систем.

Після аварії: якщо в результаті зіткнення в автомобілі деформувалося більш ніж 2 деталі кузова, рекомендується проведення повного фарбування щоб уникнути візуальних відмінностей окремих елементів авто.

Чому ми

 1. Досвід роботи компанії - більше 10 років!
 2. Сучасні технології та використання новітнього обладнання дозволяє досягати поставлених завдань швидко і чітко.
 3. Чіткий контроль якості на всіх етапах фарбування.
 4. Всі роботи виконуються вчасно і тільки в термін.
 5. Оплата виконується тільки після прийняття роботи клієнтом.
 6. Тривалий досвід на ринку малярних послуг дозволив працювати на імідж, а не на одноразове отримання прибутку.
 7. Гарантія на всі види послуг!
Зв’яжіться
з нами