VIVAT АВТОСЕРВІС
(096) 303-97-67
(063) 187-48-84
(044) 587-52-37

Розвал-сходження 3D

Головна - СТО Віват / Розвал-сходження 3D

 

СТО "ВІВАТ" здійснює роботи з налаштування розвалу-сходження з використанням сучасного комп'ютерного 3D стенду.

 • перевірка кутів - від 150 грн;
 • 3D развал-схождення (регулювання однієї осі) - від 250 грн;
 • 3D развал-схождення (регулювання двох осей) - від 350 грн. 

Розвал-сходження - це кути положення коліс автомобіля. Неправильні кути положення коліс здатні істотно вплинути на керованість автомобіля, збільшити витрату пального, привести до передчасного зносу покришок.

Неправильне розвал-сходження авто виникає в результаті або великої зношеності ходової частини, або через важкі умови експлуатації. Перевірити і налаштувати кути розвалу коліс можна на станціях техобслуговування, і чим якісніше обладнання, тим швидше і точніше вдасться налаштувати положення коліс.

Наш автосервіс укомплектований новітнім обладнанням для діагностики розвалу сходження - Geoliner 650 Lift (Hofmann, Німеччина). Устаткування Hofmann випускається вже більше 75 років і заслужено є гарантом найвищої надійності і професіоналізму.

3D розвал 

Для всіх клієнтів ми проводимо діагностику на найпопулярнішому комп'ютерному стенді розвал-сходження 3D з підйомною балкою і відеокамерами. Стенди від Hofmann випускаються досить давно, тому у даного німецького виробника все відпрацьовано і доведено до досконалості. Сам стенд розвал сходження 3D - це 2 високоякісних відеокамери, встановлені в підйомному пристрої (балка, стійка) перед автомобілем, 4 спеціальних мішені - на колісних затисках, потужна інтелектуальна комп'ютерна програма обробки результатів вимірювань. Всі результати вимірювань представлені в оглядовій тривимірній графіці, що забезпечує легкість сприйняття діагностики підвіски.

Стенд розвал-сходження 3D HOFMANN 680 Geoliner lift це функціональний підйомний пристрій з камерами змінної висоти (ліфт), простий і легкий в управлінні. Процедура компенсації биття виконується прокаткою, що не розвантажуючи підвіску.

Cтенд розвал-сходження Hofmann Geoliner 680 lift призначений для коліс будь-яких легкових автомобілів.

Стенд забезпечує:

 • простоту і точність вимірювань;
 • проведення вимірювань від 1 хвилини;
 • автоматичне вимірювання розмірів автомобіля;
 • тривимірне представлення всіх даних;
 • повні, актуальні і оперативно оновлені дані отримані безпосередньо від автовиробників (база даних налічує більше 5000 моделей);
 • програма допомоги on-line з тривимірною анімацією;
 • банк даних клієнтів;
 • широкий вибір опцій;
 • можливість регулювання сходження при повернених колесах;
 • можливість регулювання при знятих колесах (кріплення датчиків здійснюється на ступицю).

Після проведення ремонтних робіт по ходовій, а також при проведенні планового ТО (кожні 10-15 тис. Км) обов'язково необхідно провести установку кутів нахилу коліс відповідно до рекомендацій заводу-виробника (по простому розвал-сходження) на комп'ютерному стенді.

Це необхідно робити з тієї причини, що за період 10-15 тис.км пробігу деталі підвіски автомобіля піддаються великим механічним навантаженням і ударам, як наслідок змінюються параметри установки кутів коліс від заводських величин, що в свою чергу впливає на стійкість автомобіля на дорозі (тобто безпеку), а також на правильний знос покришок.

Якщо на звичайних СТО ще можна побачити схили і рівні для визначення кутів, то сучасне обладнання на нашому СТО визначає кути розвалу за допомогою оптичних і гравітаційних датчиків з комп'ютерною обробкою результатів.

Якщо ваш автомобіль при повороті на невеликій швидкості видає верещалий звук покришками - то необхідно якомога швидше регулювати сходження коліс. При сходженні всього в 5 мм звичайна покришка не прослужать і 1 000 км.

Наші фахівці мають досвід і обладнанням для швидкої і точної перевірки і регулювання сходження коліс. У сучасних автомобілях часто застосовується саморегулююча система для повернення автомобіля в прямолінійний рух після повороту. Називається таке явище кастр, і можливий він на нових автомобілях з ретельно відрегульованими хорошими фахівцями автосервісу кутами положення коліс і рульовим керуванням.

Сучасний автомобіль - складний пристрій. Безліч вузлів, механізмів, деталей, автоматики вже давно не дозволяє ремонтувати і підтримувати працездатний стан в гаражних умовах автовласника. Напівкустарні автомайстерні також не в силах забезпечити все більш зростаючі потреби автомобілістів.

Необхідно складне устаткування, навчені й сертифіковані співробітники. СТО "ВІВАТ" надає всі послуги на найсучаснішому рівні з обслуговування та ремонту будь-яких автомобілів без зайвих витрат часу, нервів і коштів.

Зв’яжіться
з нами