VIVAT АВТОСЕРВІС
(096) 303-97-67
(063) 187-48-84
(044) 587-52-37

Заправка кондиціонера

Головна - СТО Віват / Заправка кондиціонера

 

СТО "ВІВАТ" надає послуги з ремонту та заправці автокондиціонерів

Заправка автокондиционераНашим клієнтам доступний широкий діапазон послуг:

 • Діагностика і тестування клімат-системи. Професійна команда майстрів «поставить діагноз» будь-якій, навіть самій екзотичній клімат-системі.
 • Поточне обслуговування кондиціонерів та іншої техніки. Заміна холодоагенту автокондіціонера - елементарна задача для професіонала! Ми зробимо це максимально швидко і недорого.
 • Ремонт автомобільної клімат-техніки.
 • Тестування і заміна повітряних фільтрів і інших замінних матеріалів.
 • Очищення і настройка каналів вентиляції. Профілактика і правильна настройка системи вентиляції дозволяє досягти комфортного рівня повітрообміну і усуває сторонні запахи в салоні.

Наші фахівці знайомі з усіма технічними тонкощами мобільних систем кондиціонування, тому рекомендуємо звернутися за діагностикою, не чекаючи, поки що-небудь вийде з ладу. Замінити холодоагент і налаштувати кондиціонер краще тоді, коли несправності ще не увійшли в термінальну стадію, адже буде досить-таки неприємно залишитися без обдування стекол в мороз або без вентиляції в 30-градусну спеку!

На скільки часто слід обслуговувати автокондиціонер?

Частота обслуговування залежить від безлічі параметрів: тип обладнання, марка автомобіля, умови і інтенсивність роботи кондиціонера. Проте, для орієнтиру наведемо приклад: в середньому, якщо кондиціонером користуються кожен день по дорозі з роботи і на роботу, то міняти холодоагент слід раз рік.

Для зручності можна відразу ж здійснити прочищення і налаштування системи вентиляції, провести діагностичний огляд для профілактики.

У нашому сервісі огляд і діагностика кондиціонера здійснюється декількома методами:

 • Візуальний огляд, що включає огляд шлангів, трубок і радіаторів на предмет потьоків, які можуть свідчити про виток фреону;
 • Електронна діагностика за допомогою спеціального інструменту - витокошукач, який з високою точністю може визначити навіть найменшу витік фреону;
 • Ультрафіолетова діагностика: на етапі вакууму і заправки холодоагенту, в нього додають спеціальний пігмент. Цей метод дуже точний і дозволяє виявити малопомітний витік: тріщини і відколи, мікроскопічні отвори, які можуть з'явитися внаслідок інтенсивної експлуатації. Таким методом дуже зручно визначати корозію.

У нашому сервісі можна виконати будь-який ремонт автокондиціонера, крім тих випадків, звичайно, коли ремонт недоцільний і вигідніше замінити будь-яку деталь нової.

Найголовніший елемент клімат-системи - це компресор кондиціонера, який, як правило, непридатний для ремонту і його змінюють цілком. У деяких випадках допустимо зробити перебір компресора. Під час заміни компресора рекомендується робити очищення і промивання всієї системи, яка іноді забивається продуктами роботи: відпрацьоване машинне масло, стружка з патрубків. Така профілактична міра захистить нову деталь. Ще однією важливою деталлю є радіатор автомобільного кондиціонера. У більшості випадків, при поломці радіатора з'являється два варіанти його виправлення: заміна на новий або аргонове зварювання пошкодження. Як і компресор, радіатор потребує своєчасної очистки.

Наші фахівці здійснюють ремонт і заміну шлангів і патрубків, для яких використовується професійний інструмент «крімпер»: ми виготовляємо шлаг або патрубок в точності за зразком (в якості матеріалу також використовуються професійні високоякісні матеріали).

Однією з основних проблем, пов'язаних з кондиціонером, є поломка або перетирання алюмінієві трубок. Це пов'язано з тим, що для металу таке середовище (волога, пил) є агресивне. У більшості випадків, якщо корозія не зайшла занадто далеко, трубку можна заварити, проте можна і замінити на нову оригінальну.

Крім того, ми здійснюємо заміну наступних елементів:

 • датчики високого тиску;
 • вентиль регулювання температури;
 • фільтр-осушувач;
 • кільця ущільнювачів і сальники.

Також необхідно своєчасно перевіряти випарник усередині кондиціонера на предмет протікання: якщо під час діагностики буде виявлений вихід фреону, то рекомендується почистити і залатати випарник. Важливо й використовувати якісний фреон. У більшості випадків ми використовуємо фреон від фірми Дюпон, який не містить шкідливих хлоромістких речовин.

Зв’яжіться
з нами